123

צריכים שירותי רפואה עד הבית?

התקשרו עכשיו 053-281-1828
ראשון ועד חמישי: 08:00 עד 17:00, אין פעילות בימי שישי ושבת

טיפים ומידע להחלפת קטטר בבית

רק אם הרופא המטפל נתן למטופל אישור להחליף את הקטטר בבית – ובכך להסיר כל סיכונים פוטנציאליים – יכול המטופל לבצע החלפת קטטר בבית. עם זאת, עדיף שהמטופל יפנה לשירותיה של אחות פרטית מקצועית  כדי להשלים את התהליך. על מנת למנוע זיהומים, חשוב להחליף את הצנתר במערכת חדשה הנרכשת במועד ומבטיחה ניקיון מוחלט. האחיות המורשות של חברת שירה מדיקל בעלות מומחיות בהחלפת קטטר בבית לכל סוגי המטופלים ללא כאבים ובסטריליות מיטבית.

כיצד מתבצעת החלפת קטטר בבית?

למרות שתהליך החלפת קטטר בבית נדרש פעם בחודש, בנסיבות מסוימות עשוי להידרש צנתר חדש כבר שבוע לאחר ההתקנה. הדבר נגרם מטיפול לא נכון או מתסמינים דלקתיים במערכת השתן, או מתהליכים דלקתיים בגוף שהחלו בעקבות הניתוח. על מנת לסייע בניקוז השתן של המטופל מהגוף, יש להחדיר צנתר קבוע לצינור השתן. הליך זה מתבצע מאחר והמטופל אינו מסוגל להטיל שתן בעצמו. מאחר ותהליך צריך להתבצע באופן סטרילי אין להחליף את הקטטר באופן עצמאי. חובה להזמין אחות מוסמכת עבור ההחלפה באופן תקין ומסודר.

כיצד ניתן למנוע קשיים וזיהומים בהחדרת צנתר שתן?

ניתן להשתמש בג'ל אלחוש כדי להפחית את הכאב במהלך החלפת קטטר בבית, תהליך שיכול להיות לא נוח או אפילו כואב. דרכי השתן, שלפוחית השתן, ובתדירות נמוכה יותר, זיהומים בכליות הם הסיבוכים העיקריים הקשורים לשימוש בצנתר שתן. בדרך כלל יש לטפל בזיהומים אלו באנטיביוטיקה. כאשר משתמשים גם בקטטר יש סיכוי לפתח דלקת בדרכי השתן אם לא מקפידים על היגיינת ההחדרה. אף על פי כן, הסכנה לזיהום עולה עם משך הזמן בשימוש בקטטר. מסיבה זו, חיוני שהקטטרים יותקנו ויוחלפו כראוי, יישמרו במצב טוב וישתמשו בהם לפרק הזמן הקצר ביותר הנדרש. על מנת להחליף בצורה נכונה קטטר בבית, צרו קשר עם שירה מדיקל ותאמו ביקור אחות מוסמכת לביקור בבית לפי הצורך. בשירה מדיקל שמים את המטופל במקום הראשון, ומספקים לכם שירותים רפואיים מקצועיים, עם דגש על שירות אישי, מסור, עם זמינות מסביב לשעון. כמו כן, עם שירה מדיקל תוכלו לקבל את הטיפול הדרוש לכם תור צמצום הביורוקרטיה.

צריכים שירותי רפואה עד הבית?

התקשרו עכשיו 053-281-1828

עוד בנושא

טיפולים חשובים בסביבה הביתית

התפקידים מתחילים להתהפך כשההורים שלכם מתבגרים ופחות מסוגלים לטפל בעצמם, ואולי בשלב כלשהו  תצטרכו לבדוק שירותי אחות פרטית עד הבית כדי לספק מספר טיפולים חשובים שהוריכם יהיו זקוקים להם, בסביבה הביתית והנוחה שלהם. בעזרת שירותים מקצועיים של אחות עד הבית של חברת שירה מדיקל, תוכלו ללכת לעובדה בידיעה שהוריכם בידיים טובות. מגורים בבית וקבלת תשומת לב פרטנית עם בעקבות מחלה או הליך...
קרא עוד

מגוון רחב של שירותים מקצועיים

מגוון רחב של שירותים כלולים בשירותיה של אחות פרטית לזריקות, ואת כולם ניתן לספק בנוחות בבית. בהשוואה לטיפול בבית חולים או בקופת חולים, שירותים אלה הם מקצועיים יותר, ומספקים מענה אישי לצרכים של המטופל. שירותי אחות עד הבית של חברת שירה מדיקל מקדמים יחס אדיב למטופלים, זמינות, מסירות וצמצום ביורוקרטי לצורך קבלת הטיפול. אחות פרטית לזריקות חד פעמיות או באופן קבוע האם...
קרא עוד

שירין פריזדה מאוהבת בצה"ל: "כשאני לובשת את המדים הלב שלי דופק חזק יותר"

למעבר לכתבה המלאה >>
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי
זימון אח/ות עד הבית