123

צריכים שירותי רפואה עד הבית?

התקשרו עכשיו 053-281-1828
ראשון ועד חמישי: 08:00 עד 17:00, אין פעילות בימי שישי ושבת

אופציה מצוינת עבור המטופלים רבים

בריאות האדם תלויה לחלוטין מבחר תכונות פיזיות, פיזיולוגיות וביולוגיות. האינדיקטורים העיקריים של תפקוד איברים ומערכת תקינים מוצגים על ידי ההרכב האיכותי והכמותי של נוזלי הגוף. כל תחומי הרפואה המודרנית משתמשים בטיפול עירוי נוזלים, דרך מוכחת מדעית לטיפול במגוון מחלות ופתולוגיות, לשיקום וריפוי המערכת הפנימית. כאשר מדובר הן במקרים חד פעמיים והן בקורסי טיפול, עירוי נוזלים בבית יכול להיות אופציה מצוינת עבור המטופלים. המטופל יגיב טוב יותר לטיפול וישיג תוצאות טובות יותר אם ירגיש בנוח בבית. חברת שירה מדיקל מספקים שירותי מעבדה בבית כך שכל אחד יוכל לקבל את הטיפולים הרפואיים הללו במסגרת נוחה ובטוחה עבורו.

היסודות של טיפול עירוי נוזלים בבית

טכניקת העירוי כוללת הזרקת מספר תמיסות ותרופות ישירות לוריד. ישנן שיטות וטכניקות רבות לביצוע טיפול עירוי נוזלים בבית. תרופות מוזרקות כיום לעתים קרובות באופן תוך ורידי לצורך טיפול ושיקום אינטנסיבי. טכניקה זו מפצה על מחסור הנוזלים של הסביבה הפנימית של הגוף במהירות וביעילות. יתר על כן, השיטה נדרשת בטיפול מסובך באנשים שטיפול תרופתי דרך הפה אינו אפשרי עבורם.

המטרות העיקריות של הטיפול

המטרה העיקרית של ההליך היא להחזיר את האיזון האלקטרוליטי של הגוף. על ידי הוספת חומרים מזינים, מינרלים וויטמינים לזרם הדם, ניתן להשיג יעדים אלו. זוהי הדרך היחידה לשחזר במהירות את רמות הנוזלים, החלבון והאלקטרוליטים שאבדו. מטרות העיקריות של העירוי הן כדלקמן:

  • מילוי נפח הנוזל הביולוגי בתוך רקמות ותאי הגוף.
  • מילוי מים תוך תאיים כדי למנוע התייבשות.
  • ניקוי רעלים הוא תהליך של נטרול וסילוק תוצרי פירוק מזיקים מהגוף.
  • מתן תמיסות ממספר קבוצות תרופות לווריד היא השיטה המקובלת לטיפול בשימוש בסמים.
  • אספקה מווסתת של כמויות גדולות של נוזלים – מים, מלחים ותזונה תוך ורידית או תרופות – ידועה כטיפול בנוזלים. עירוי נוזלים יכול לשמש כמוצא אחרון לטיפול בהתקפי הקאות מרובים, לנטרל תשישות או לשחזר אובדן דם משמעותי.

חוסר איזון בנוזלים, במינרלים ובחומרי המזון של הגוף הוא הסיבה העיקרית לטיפול. עם זאת, מתן תוך ורידי של חומרים תרופתיים ומשקמים שמור למצבים שבהם שיטות טיפול שמרניות קונבנציונליות אינן מעשיות או לא פרודוקטיביות. התקשרו לשירה מדיקל כבר עכשיו כדי לבקש מאחות שתסייע בחיבור עירוי נוזלים בבית.

צריכים שירותי רפואה עד הבית?

התקשרו עכשיו 053-281-1828

עוד בנושא

בדיקות מעבדה בנוחות בביתכם

אתם יכולים לעשות בדיקות מעבדה בנוחות של הבית שלכם עם שירות בדיקות עד הבית. בדיקות אלו יכולות לעזור לכם להרגיש יותר בנוח, לנהל את הבריאות שלכם ולזהות כל בעיה בריאותית. הזמנת בדיקות מעבדה מקצועיות היא היום משתלמת ונגישה יותר מבעבר. הליכה לקופות חולים גוזלת זמן ותהליך לקיחת בדיקות בקופות החולים לא תמיד נוח ונעים. היתרונות של שירותי מעבדה בבית גדלים...
קרא עוד

לספק אלטרנטיבה נוחה של טיפולים נדרשים

מכיוון שזה יכול להיות מעיק עבור כולם שיש אדם קרוב בבית החולים, שירות אחיות עד הבית יכול ספק אלטרנטיבה נוחה לצורך של מטופלים רבים לשהות בבתי החולים או לגשת באופן תכוף לקופות החולים לקבלת טיפולים נדרשים. סביבה נוחה מסייעת לתהליך הריפוי וההחלמה עבור אנשים רבים. בעזרת שירה מדיקל אתם יכולים לקבל מגוון שלם של שירותי בריאות עבור יקירכם בבית, ללא...
קרא עוד

טיפולים חשובים בסביבה הביתית

התפקידים מתחילים להתהפך כשההורים שלכם מתבגרים ופחות מסוגלים לטפל בעצמם, ואולי בשלב כלשהו  תצטרכו לבדוק שירותי אחות פרטית עד הבית כדי לספק מספר טיפולים חשובים שהוריכם יהיו זקוקים להם, בסביבה הביתית והנוחה שלהם. בעזרת שירותים מקצועיים של אחות עד הבית של חברת שירה מדיקל, תוכלו ללכת לעובדה בידיעה שהוריכם בידיים טובות. מגורים בבית וקבלת תשומת לב פרטנית עם בעקבות מחלה או הליך...
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי
זימון אח/ות עד הבית